Blog

Zeldeo vie čo to o videu a nebojí sa to napísať

Kaufland - Keď rozhodujú činy

03.február 2021 | Blog
O tom, že aj maličkosti vedia rozhýbať svet sme sa presvedčili pri našom nedávnom nakrúcaní online videí, ktoré sme produkovali pre reklamnú agentúru This is Locco.

Nič nie je dokonalé. Ani instagramoví rodičia.

18.september 2019 | Blog
A Hyundai sa to vo svojej lokálnej kampani nebál povedať narovinu. Namiesto klasických dronových záberov dokonale vylešteného auta trhajúceho asfalt sa odvážil staviť na koncept, ktorý sa v reklame veľmi nenosí… Autentickosť.

Dobrý spánok? Za všetkým hľadaj fenu!

18.september 2019 | Blog
Deti a psy. Herci, ktorých výkony vedia dojať aj toho najväčšieho cynika. Na pľaci si však rozhodne nenechajú rozkazovať. A po spolupráci s Kingom Búvajom (ktorý bol v skutočnosti fenka!) to máme z prvej ruky už aj my.

Prečo? Lego! Alebo 10 animákov, ktoré musíte vidieť

15.august 2019 | Blog
Animácia nám umožňuje popustiť uzdu fantázii a stvárniť aj najbláznivejšie nápady. A nemusí ísť len o pixarovky a disneyovky – animácia je skvelým kreatívnym prostriedkom aj pri tvorbe firemného videa, reklamného spotu či explaineru.

Video a marketing – partnerstvo s výhodami

12.august 2019 | Blog
Video je dokázateľne najúčinnejším marketingovým nástrojom. Objem využívania videí v marketingu vzrástol zo 63% v roku 2017 na 87% v roku 2019 a čísla idú hore rýchlejšie ako Dominika Mirgová.