Ján Zelina

Ján Zelina

zakladateľ, kameraman, postprodukcia

Príbeh Zeldeo začal písať v roku 2012 v islandskom Akureyri, kde bol ako štvrták na Fakulte managementu UK na študijnej stáži. Z one-man-show sa časom stalo stabilné štúdio. ZEL ako Zelina, DEO ako vi-deo. Nebol to sebestredný zámer, ale vtipný nápad kamarátky z Ameriky.
Janči je náš hlavný kameraman a “svetelný režisér”, najobratnejší strihač a asertívny šéfko. Istý čas študoval hudbu v Londýne, takže ak hľadáte zvukový dizajn, na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ste správne.
Stres, vypäté situácie a pracovné zaťaženie zvláda vďaka častému prísunu adrenalínu pri bajkovaní, skialpe a freeride s prehľadom – čo oceňujú všetci (tím aj klienti ;) ).

Emília Ondriašová

Emília Ondriašová

scenáristka, postprodukcia

Ako učebnicový príklad fluktuanta si už v marketingovej brandži prešla všeličím - mediálkou, eventovkou, reklamkou, neziskovkou i telkou. Až zakotvila v Zeldeo.
Em brilantne pracuje so slovom. Elegantne spája výrazy do zmysluplných viet, z ktorých skladá funkčné texty a vytvára tak dôvtipné scenáre.
Vďaka titulu z marketingu vie byť pragmatická a efektívna, vďaka štúdiu réžie v Dánsku má zmysel pre vizuálne umenie, nápaditosť a dokumenty. Rozhovory s ľuďmi a práca s ich výpoveďami sú presne jej šálka čaju (kávu nepije ;) ).

Zuzana Sehnalová

Zuzana Sehnalová

produkcia, marketing

Človek v obraze. Marketér s prehľadom a nadhľadom. Produkčná s podstatou svoje práce už v priezvisku ;) .
Sehnalka vymenila manažérsku pozíciu v globálnej poradenskej firme za ležérnejší dress code v Zeldeo, ktorý viac vystihuje jej alternatívno-umelecké alter ego. Od detstva sa venuje divadlu, odkiaľ prináša produkčné know-how, umelecký pohľad na tvorbu a režijné skúsenosti.

Michal Drapák

Michal Drapák

grafik, animátor, kameraman

Najmultifunkčnejší člen nášho tímu: točí, strihá, animuje, nahráva hlasy a mixuje hudbu a efekty. Jeho všestrannosť je dôsledkom skúseností nazbieraných v JOJke a HNkách, ktoré teraz zúročuje v Zeldeo.
Svojrázny foodkritik s pravidelným prísunom MMA tréningov, ktorý nenapodobiteľným humorom baví istotne aj svojho verného pitbulla ;)

Zuzana Marečková

Zuzana Marečková

postprodukcia, marketing

Hlavou marketérka, srdcom cestovateľka. Zuzku to už po bakalárskom štúdiu marketingu a reklamy ťahalo skôr za hranice. V Škótsku získala titul MSc v oblasti udržateľného rozvoja. V Číne, pre zmenu, učila angličtinu. Po návrate na Slovensko ju najprv zlákal korporát, potom krásy Južnej Ameriky. A keď sa jej opäť zacnelo za domovom, našla ho v Zeldeo. Okrem postprodukcie videa rozumie aj komunikácii s klientom a do tímu vnáša nový rozmer tvorivosti, manuálne zručnosti i skúsenosti zo zahraničia. Po práci si precvičuje španielčinu alebo balans na jogovej podložke.